MEIGI TÖÖTOAD HAAPSALU RAHVAÜLIKOOLIS 26.12.2017.

1. Ideaalse näopõhja töötuba – 26.12, kell 10-11.30

  • Õpime kasutama ja valima jumestuskreemi. Kuidas saada ilus näopõhi ja millised on nipid erinevate nahkade puhul?
  • Õpime nägu modelleerima, toomaks esile oma ilusaid näojooni ja varjutada vähem ilusaid.
  • Õpime valima ja kasutama põseruuži ja erinevaid päikesepuudreid.
  • Lõpuks meigi kinnitamist, et ilus näopõhi püsiks tunde värske ja kaunis.

Kaasa palume võtta kõik olemasolevad meigipintslid ja näopõhja tooted, mis olemas on – jumestuskreem, põseruužid, modeleerimispuudrid, kompaktpuudrid ja päikesepuudrid. Kellel omad vahendid puuduvad, saavad kasutada õpetaja omasid või soetada endale uued vahendid kohapeal.

2. Särapuudrite, kristallide ja litrite töötuba – 26.12, kl 12-13.30

On aasta 2017 ja kohe tuleb 2018! Kõige trendikamad teavad, et just nüüd on moes kõik, mis särab ja sätendab. Särad, litrid kleitidel, kingadel, käekottidel, silmadel ja põskedel. Tule ja õpi kasutama särapuudreid, litreid ja kristalle! Räägime sellest, mis on moes!

Kes eelnevad ideaalse näopõhja töötoas ei osalenud sellel palume kodus teha korralik näopõhi. Kõik särapuudrid, litrid ja kristallid koolitaja poolt.

3. Ripsmetutikute kleepimise töötuba – 26.12, kl 14-15.30

Kõik naised tahavad pidudel head välja näha! Silmad on hingepeegel ja parim raam neile on ilusad ripsmed. Selleks, et peol olla särav ei pea laskma endale panna püsivaid kunstripsmeid, vaid võib panna peoks ise endale tutikud! Tule õpi endale paigaldama ripsmetutikuid! Kõik vahendid koolitaja poolt!

Koolitaja: Kätlin Rohilaid-Aljaste.

Hind: 12 eurot/töötuba 1 inimese kohta. Eraisikutel palume maksta kooli kontole, ettevõtjatel on võimalik maksta arvega (info kooli korralduses). Ühe või mitme õpitoa valimise (kas 1, 2 või 3 või siis mitu) ning arve korral arve saaja rekvisiitide info palun lisada registreerimisel lahtrisse “Märkused”. Õppemaksu tasumise tähtaeg on 20.12.

Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB

REGISTREERI ÕPITUPPA!