Puu- ja juurviljakimpude valmistamine algajatele

Tähtpäeval sõbrale kingitav või kaunistuseks loodav kimp võib olla ju ka söödav. Just-just – söödav! Nimelt kogub populaarsust komme traditsiooniliste lillede asemel kimbuks kokku panna hoopis erinevaid toiduvilju. Tulemus saab kaunis, praktiline ja tervislik.

Kõik, kes ka ise seda põnevat kunsti õppida tahaksid, on oodatud meie puu- ja juurviljakimpude valmistamise koolitusele. Koolitus on mõeldud algajatele, nii et eelnevad teadmised floristikast ei ole vajalikud.

Koolitusel saavad osalejad algteadmised puu- ja juurviljakimpude koostamisest. Räägime puuviljakimpudest üldiselt, töövahenditest, puuviljade kinnitamise põhimõtteist ja pakendamise viisidest. Koolitaja koostab näidiskimbu ning praktilise osa käigus saab iga õpilane ise kokku panna oma personaalse kimbu. Kimbu koostamiseks vajaliku materjali saavad osalejad koolitusel juhendaja käest.

Tutvu õppekavaga: puu- ja juurviljakimpude valmistamine algajatele

Toimumise aeg ja maht: 29. märtsil kell 10-12.30; kolm akadeemilist tundi

Hind: 38 eurot. Tasumise tähtaeg: 26.03.2020. Eraisikutel palume maksta kooli kontole, ettevõtjatel on võimalik maksta arvega (info kooli korralduses). Arve saaja rekvisiitide info palun lisada registreerumisel lahtrisse “Märkused”. Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB

Koolitaja: Julia Litvinovitš. Julia on kolme lapse ema, aktiivselt töötav automaatikainsener ja ideedest pulbitsev noor naisterahvas. Puu- ja juurvilja kimpude koostamine on tema kutsumus, tõsisemalt on ta teemaga tegelenud üle kolme aasta. Ta on läbinud mitmeid välismaa õpetajate online-koolitusi. Maalimiskoolist saadud haridus andis kaasa oskuse vaadelda ja esile tuua taimede ilu. Puuviljakimpude koostamine on Eestis uudne tehnika ja selle ala õpetajaid on siin väga vähe.

REGISTREERU KOOLITUSELE