Miks võiksid tulla Aldo Järve kitarrikursusele?

Olen kitarri mänginud nüüdseks 40 aastat ja viimased 16 aastat olen õpetanud seda ka teistele. Minu õpilased on põhiliselt täiskasvanud, kellel on pill olnud kodus juba mõnda aega ja esimesed akordidki selged. Siis aga on tulnud vahepeal kiired ajad, pill on jäänud seisma kuid ikkagi tulnud tahtmine taas asjaga tõsisemalt tegeleda. Või siis päris algajad, kel tekkinud vajadus ja soov pillimängu järele. Näiteks paljus koorilauljaid, kes soovivad mängida kitarrisaadet oma laulule, teiste laulule või mõnele soolopillile. Ja selleks on kitarr kõige sobilikum instrument, sest teda saab igale poole kaasa võtta ja mängida pea igasugust muusikat ja igasuguseid rütme.

Kitarrikursusel õppimiseks vajad Sa enda kitarri.

Hind: Algajate tund maksab 1 kord 10 eurot, kokku 160 eurot. Edasijõudnute tund 15 eurot, kokku 240 eurot. Maksta on võimalik kahes osas. Esimene makse 15. veebruariks ja teine makse 15. märtsiks. Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB.

Toimumise aeg: Alates 9.01.-24.04.2019, 1 kord nädalas, kolmapäeviti. Kokku 16 korda.

  • Algajad: kolmapäeviti kl 17.30-18.30

Peaksid oskama lihtsamaid akorde. Kursuse lõpus oskad sa peamisi akorde ja sõrmitsemise stiile ning omad valmisolekut jätkata iseseisvalt kitarriõpet. Õpetaja poolt on valmistatud mänguvihik, mis on hinna sees. Kohtumistel õpitakse uusi võtteid ja kahe õppe vahel on iseseisva õppimise aeg.

REGISTREERI ALGAJATE KURSUSELE

  • Algteadmised olemas: kolmapäeviti kl 18.45-20.15

Kursuse lõpus oskad sa mängida keerulisemaid lugusid, valdad basse ja barre akorde, sõrmitseda erinevaid stiile ning omad valmisolekut jätkata iseseisvalt kitarriõpet. Kohtumistel õpitakse uusi võtteid ja kahe õppe vahel on iseseisva õppimise aeg.

REGISTREERI VEIDI OSKAJATE KURSUSELE