Hispaania keel A1.1

REGISTREERU KURSUSELE SIIN

See on sobiv grupp neile huvilistele, kes soovivad hispaania keele õppimist päris algusest alustada. Omandame keelest esmased teadmised: harjutame hääldust, õpime ning kasutame olulisi sõnu ja väljendeid, tutvume grammatikaga. Räägime, loeme, kuulame, kirjutame, vaatame videoid ja kõneleme kultuurist.

Kursus toimub veebikeskkonnas Zoom, mis võimaldab õppijail ja õpetajal vahetult suhelda ning läbi viia ka tavapärases keeletunnis levinud tegevusi nagu paari- ja grupitööd, kuulamisharjutused ja esitlused.

Õpetaja mõistab ja räägib natuke eesti keelt, kuid peamine õpetamise keel on inglise keel ja seepärast on oluline seda suhtlustasandil mõista.

Tutvu õppekavaga: hispaania keel A1.1

Maht: 36 akadeemilist tundi auditoorset tööd, millele lisandub 10 tundi iseseisvat tööd

Toimumise aeg: 02.03-29.04.2021, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18-19.30

Toimumise koht: veebikeskkond Zoom. Enne kursuse algust saadetakse õppijale link Zoomi kohtumisele pääsemiseks. Seepärast jälgige registreerudes hoolega, et oma e-posti aadressi õigesti sisestate.

Hind: 170 eurot. Õppemaksu tasumise tähtaeg on 05.03.2021. Võimalus on maksta kahes osas – 1. makse (85 eurot) 5. märtsiks ja 2. makse (85 eurot) 5. aprilliks 2021. Eraisikutel palume maksta kooli kontole, ettevõtjatel on võimalik maksta arvega (info kooli korralduses). Kahes osas maksmiseks või arve soov ja arve saaja rekvisiitide info palun lisada registreerumisel lahtrisse “Märkused”. Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB

Õppijate arv grupis: 5-6 inimest

Koolitaja: Hèctor Alcocer. Hèctor on õppinud Valencia Ülikoolis katalaani filoloogiat ja õpetanud kolm aastat Tallinna Picasso Keskuses hispaania keelt võõrkeelena. Teda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Talle on oluline, et õppimine ja õpetamine toimuksid sõbralikus keskkonnas, kus samal ajal väärtustatakse püüdlikkust ja pingutust saada paremaks.

REGISTREERU KURSUSELE SIIN