Soome keele lühikursus A2-tasemel

REGISTREERU KURSUSELE SIIN

Kursus sobib hästi nendele, kes soome keelt veidi juba oskavad ja soovivad nüüd oma teadmisi värskendada, keeleoskust täiendada ja õpitut praktiseerida. Õpime olulisi sõnu ja väljendeid, kordame üle grammatika põhitõed, räägime, loeme, kuulame ja kirjutame.

Tutvu õppekavaga: soome keele lühikursus A2

Toimumise aeg ja maht: 17.05-14.06.2021, esmaspäeviti kell 17.30-20. Kokku 5 kohtumiskorda ehk 15 auditoorset tundi.

Hind: 195 eurot. Õppemaksu tasumise tähtaeg on 17.05.2021. Eraisikutel palume maksta kooli kontole; ettevõtjatel on võimalik maksta arvega (info kooli korralduses). Arve soov ja arve saaja rekvisiitide info palun lisada registreerimisel lahtrisse “Märkused”. Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB

Kursus on plaanitud toimuma värskes õhus, kuid kui piirangud seda võimaldavad, siis vajadusel ka klassiruumis. Grupis on 2-3 õppijat.

KoolitajaKati Leutonen. Kati on lõpetanud Tallinna Ülikooli eripedagoogika õppekava ning tal on kasvatusteaduste bakalaureuse kraad. Soome keel on Kati emakeel ja täiskasvanute koolitajana on ta soome keelt õpetanud juba kaheksa aastat.

REGISTREERU KURSUSELE SIIN

Tähe- ja numbrikombinatsioonid meie keelekursuste nimedes vastavad Euroopa Nõukogu keeleoskussüsteemile. Kursuse nimes sisalduv tase on see, mida loodame kursuse lõpuks saavutada (mitte see, mis kursusele tulles juba olemas peaks olema). Keeleõppe tasemete kirjeldustega saad tutvuda siin. Oma keeletaseme määramisel võib abiks olla ka enesehindamisskaala.