Soome keel A2

REGISTREERU KURSUSELE SIIN

Kursus sobib hästi nendele, kes soome keelt veidi juba oskavad ja soovivad nüüd oma teadmisi värskendada, keeleoskust täiendada ja õpitut praktiseerida. Õpime olulisi sõnu ja väljendeid, kordame üle grammatika põhitõed, räägime, loeme, kuulame ja kirjutame.

Tutvu õppekavaga: soome keel A2

Toimumise aeg ja maht: 08.03-24.05.2021, esmaspäeviti kell 17.30-20. Kokku 12 kohtumiskorda ehk 36 auditoorset tundi.

Hind: 164 eurot. Õppemaksu tasumise tähtaeg on 05.03.2021. Võimalus on maksta kahes osas – esimene makse (82 eurot) 5. märtsiks ja teine makse (82 eurot) 5. aprilliks 2021. Eraisikutel palume maksta kooli kontole; ettevõtjatel on võimalik maksta arvega (info kooli korralduses). Kahes osas maksmiseks või arve soov ja arve saaja rekvisiitide info palun lisada registreerimisel lahtrisse “Märkused”. Arvelduskonto: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB

Kursus on plaanitud toimuma klassiruumis, kuid kui viiruse levik seda nõuab, võivad mõned kohtumised toimuda ka veebikeskkonnas Zoom.

Juhul, kui õppijate arv jääb alla 8 inimese grupis, pakume kokkuleppel registreerunutega sama õppemaksu (164 eurot) eest vähem tunde:

  • 6-7 inimest grupis – 30 ak/h
  • 4-5 inimest grupis – 24 ak/h

Koolitaja: Kati Leutonen. Kati on lõpetanud Tallinna Ülikooli eripedagoogika õppekava ning tal on kasvatusteaduste bakalaureuse kraad. Soome keel on Kati emakeel ja täiskasvanute koolitajana on ta soome keelt õpetanud juba kaheksa aastat.

REGISTREERU KURSUSELE SIIN

Tähe- ja numbrikombinatsioonid meie keelekursuste nimedes vastavad Euroopa Nõukogu keeleoskussüsteemile. Kursuse nimes sisalduv tase on see, mida loodame kursuse lõpuks saavutada (mitte see, mis kursusele tulles juba olemas peaks olema). Keeleõppe tasemete kirjeldustega saad tutvuda siin. Oma keeletaseme määramisel võib abiks olla ka enesehindamisskaala.