Jõulukaartide loomine Canva.com keskkonnas. TASUTA!

Kutsume teid õpisündmusele, mis toimub kolmapäeval, 13. detsembril kl 18-20

Palume kindlasti registreeruda ja teha seda siin!

Internetipõhise kujundusprogrammi Canva kasutamine jõulukaartide näitel – õpime üheskoos päris algtasemelt, kuidas luua kasutajakonto Canva keskkonda, millised näevad välja ja mida endas hõlmavad peamised Canva menüüd ning kuidas koostada paari näite järgi meeleolukaid jõulukaarte nii väljaprintimiseks kui ka online-is jagamiseks!

Olles koostanud ise programmis ühe jõulukaardi, on õppija saanud kogemuse programmi peamistest funktsioonidest, mis võimaldavad iseseisvat edasiõppimist.

Tööalaselt on võimalik luua programmi abil atraktiivseid tööalaseid reklaame, plakateid, esitlusi ja muid kujundust vajavaid dokumente.

Koolitus viiakse läbi veebi teel, õpikeskkonnas zoom. Kõikidele registreerunutele saadetakse enne koolitust zoomi link. Õpisündmusel kasutatakse veebirakendust mis ei vaja eraldi allalaadimist ning kuhu konto luuakse vajadusel õppisündmuse alguses koos koolitajaga.

Osalejate arv: max 15 (eeldab elementaarset arvuti kasutamise oskust).

Õpisündmuse juhendaja: Tiina Alasoo, MA haridustehnoloogia

Õpisündmust rahastab: Euroopa Sotsiaalfondi toetatav tegevus „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“