Saatekitarr veidi oskajatele

REGISTREERU KURSUSELE SIIN!

Kursusele ootame kõiki neid, kes soovivad jätkata kitarrimängu algteadmiste omandamist. Kursuse lõpus oskab osaleja peamisi akorde ja sõrmitsemise stiile, oskab erinevaid rütme mängida ka mediaatoriga ning omab valmisolekut jätkata kitarriõpet iseseisvalt. Kohtumistel õpitakse uusi võtteid ja kahe õppe vahel on iseseisva õppimise aeg. Hinna sees on õpetaja poolt valmistatud mänguvihik. Kursusel õppimiseks on vajalik enda akustiline kitarr, elektrooniline häälestaja ja kirjutusvahend.  

Tutvu õppekavaga: saatekitarr veidi oskajatele

Toimumise aeg: 20.09.-20.12.2022, üks kord nädalas teisipäeviti kell 17.15-18.15. Kokku 13 korda. 25.10 õppetööd ei toimu!

Hind:  260 eurot. Õppemaksu tasumise tähtaeg on 15.09.2022. Soovi korral on võimalik maksta kahes osas: esimene pool õppemaksust (130 eurot) 15. septembriks ja teine pool (130 eurot) 15. oktoobriks. Palume teha ülekande kooli arvelduskontole: Haapsalu Rahvaülikool, EE751010220101466012, SEB. Kui soovite asutusele arvet, lisage oma soov registreerudes märkuste lahtrisse.

Koolitaja: Aldo Järve. Aldo kirjutab endast ja kitarriõppest nõnda: “Olen kitarri mänginud nüüdseks 40 aastat ja viimased 16 aastat olen õpetanud seda ka teistele. Minu õpilased on põhiliselt täiskasvanud, kellel on pill olnud kodus juba mõnda aega ja kel esimesed akordidki selged. Siis aga on tulnud vahepeal kiired ajad, pill on jäänud seisma, kuid ikkagi tulnud tahtmine taas asjaga tõsisemalt tegeleda. Või siis päris algajad, kel tekkinud vajadus ja soov pillimängu järele. Näiteks palju koorilauljaid, kes soovivad mängida kitarrisaadet oma laulule, teiste laulule või mõnele soolopillile. Ja selleks on kitarr kõige sobilikum instrument, sest teda saab igale poole kaasa võtta ja mängida pea igasugust muusikat ja igasuguseid rütme.”